Zahlavi

MOVAPP

MOVAPP

14. 02. 2023

Hledáme dobrovolníky a dobrovolnice pro edukativní česko-ukrajinskou aplikaci Movapp

Co je Movapp.cz?

Movapp představuje jednoduchou, intuitivní a přehlednou jazykovou webovou aplikaci, která pomáhá odstraňovat jazykovou bariéru a vytváří tak most mezi Ukrajinci a Čechy, a která je dostupná všem a zdarma šiřitelná pod otevřenou licencí.

Od začátku pomáhá Movapp učitelům ve školách i ve školkách a také uprchlíkům s jejich první komunikací. Spolupracujeme s Milionem chvilek, Pamětí národa, Městskou knihovnou v Praze, Českou spořitelnou, Nadací PPF a s Volnočasovým ukrajinským centrem Nusle.

Hledáme nové dobrovolnické posily do obsahového týmu.

Co od dobrovolníků očekáváme? Bez nároku na finanční odměnu poskytují svůj čas, energii a své know-how ve prospěch ostatních lidí a společnosti. Podílejí se na tvorbě obsahu webové aplikace - efektivním výběru slovíček na různá témata, tvoření pohádek a dalších aktivit, apod. Tedy umí tvořit obsah z pohledu didaktiky. Ovládají český jazyk - psanou i mluvenou formu.

Co nabízíme na oplátku? Nové znalosti a zkušenosti. Možnosti dalšího rozvoje a vzdělávání, příležitost poznat nové přátele a lidi, kteří inspirují. Spolupodílení se na projektu s reálným dopadem.

Pokud znáte někoho ve svém okolí, kdo by s námi rád navázal spolupráci, budeme rádi, když nás s dotyčnou osobou spojíte. Našim cílem je neustále rozvíjet obsah a pomoci tak co nejvíce lidem.

Předem děkuji za celý tým Movapp.cz a budeme rádi za jakoukoliv zpětnou vazbu.

 

Veronika Uhrová

Copywriter dobrovolník

https://www.movapp.cz

https://cesko.digital/